Nejnovější recenze ze sekce Gramofony

Zakoupeno v MUSIC CITY

• krasny design
  • originalni kousek
  • petfektne doplni interier
  • vyzkousene mam radio, kazetak, LP, CD ... to vse funguje, jak ma. Zbyva jeste flash a bloothue ... verim, ze i to poslape.

kdo je na "stare" veci jako ja, bude nadsen. V "starem" tele moderni vybava - super ! :)

Soundmaster PL780SW

Soundmaster PL780SW

Ověřený zákazník iPOPULAR.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v iPOPULAR.CZ

• Bluetooth
  • možnost zvolit váhu přítlaku
  • seřizováníotáček - stroboskop
  • možnost připojení k PC
Roadstar HIF-1899

Roadstar HIF-1899

Ověřený zákazník MALL.CZ Registrovaný uživatel

Zakoupeno v MALL.CZ

• na staré chalupě vypadá skvěle a plní to, co byste očekávali od modernější věže. spokojenost.

Lenco L-3808

Platinium Music Center 5v1 E-6289

Ověřený zákazník Nejlevnější Zboží.cz Alena

Přidáno: 28. června 2021

Zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

gramofon vracim, ale ne z duvidu, ze by byl spatny nebo nefunkcni. K nam do interieru ve finale nepasoval tak, jak jsem si myslela, ze bude. Ani to nemeni nic na tom, ze je krasny. Mam rada retro veci, proto tento model vypada moc hezky.

Nedis TURN220BN

Nedis TURN220BN

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 28. června 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

Vybráno kvůli reproduktorům 2 x 9 W.
Chtěl jsem výkonnější, ale nenašel jsem.
(Našel jsem gramofony s reproduktory 2 x 10 W, ale u nich byly jiné nevyhovující parametry)

Lenco LBT-188

Lenco LBT-188

Marián Janík Marián Janík

Přidáno: 26. června 2021

(naposledy upraveno 26. června 2021)

• Hraje fajn, nemám s čím porovnat, ale s reprodukcí jsem spokojen, vypadá velmi dobře na tak nízkou cenu cenu.
  • Stand-by automatický režim je vopruz, po neměřitelné době nečinnosti se přístroj sám uspí a zapnout jde jen až po procvaknutí síťového vypínače na zadní části gramofonu, plastové víko gramofonu není zcela bez kazu, nese stopy po lisování, či vstřikování do formy, jde vidět jen zblízka a není to nic tragického, ale trochu to kazí celkový dojem.

Nastavení přítlaku přenosky po vyvážení je spíše pocitová záležitost, podle návodu to jde, ale s přítlakem je nutné trochu laborovat, když přehráváte starší trochu více ohranější desku. Některé desky, hrají velmi dynamicky, takový Flateewood mac- Tango in the night, od supraphonu hraje super, naopak Michael Jackson- BAD, je zoufale hrozně nahraná LP, QUEEN od Balkantonu ujde.

Denver VPL-120

Denver VPL-120

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Méďa

Přidáno: 26. června 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• cestovní provedení
  • minimalistické
  • bez ekvalizéru
  • uživatelská příručka není v češtině

Jako dárek dobré, jinak bych od toho očekával asi víc.

Hyundai RTC182 SU

• Poměr ceny a kvality
SENCOR STT 212U

SENCOR STT 212U

Přidáno: 11. června 2021

• Mnoho funkcí (BT, výstup pro sluchátka, výstup pro zesilovač,USB a SD pro přehrávání MP3, ale i přímé nahrávání MP3, vypínání pro usnutí, dostatečně citlivý tuner FM, paměť na 30 stanic, hodiny, budík resp časovač, možnost přehrávání všech druhů desek, poloautomatický režim přenosky a zastavení unašeče desky a další
  • Zajímavé je i řešení přístroje v kombinaci s převažujícím podílem dřeva na šasi, které do určité míry zlepšuje reprodukci zabudovaných reproduktorů
  • Nemá interní baterii, která by "držela hodiny" což se projeví při odpojení ze zásuvky. (poslední přehrávanou MP3 si však pamatuje), hodiny musíte znova nastavovat
  • Přestože umožňuje opakovaně přehrávat jednu skladbu neb nekonečně všechny, systém náhodného výběru z nepochopitelných důvodů chybí
  • Relativně vysoká spotřeba při Standby režimu (0.9W), přičemž zcela zbytečně je podsvícen displej a nepříjemně září červená ledka.
  • V návodu , který je poměrně srozumitelný však naprosto chybí popis nastavení časového intervalu zapnutí a následného automatického vypnutí, který přístroj umožňuje.
  • V podstatě se jedná o systém "chytrého budíku", který vás v určenou dobu vzbudí , pomalu zesilujícím se zvukem programu, jehož zdroj (MP3 z SD, MP3 z USB, Radiia, nebo jiného zdroje a po Vámi nastaveném čase se opět sám vypne.
  • Při větším zesílení externího zesilovače je možno zaslechnout při módu Gramo, jemné bručení

Přístroj převyšuje ostatní svojí vybaveností a překvapil dobrým mechanickým zpracováním.
Bude vyhovovat běžnému uživateli. Příznivcům Hifi techniky bych ho však mohl jen těžko doporučit

GoGEN MSG 262 BT

GoGEN MSG 262 BT

Přidáno: 7. června 2021

Mám ho asi měsíc a zatím hraje výborně. Nemám co vytknout.

AIWA GBTUR-120BK

vše přišlo rychle

Ověřený zákazník ELEKTRODVORAK Ověřený zákazník

Přidáno: 31. května 2021

Zakoupeno v ELEKTRODVORAK

Zatím jsem vyzkoušel všechny funkce jen krátce. Vše funguje.

Přidáno: 31. května 2021

Přesně takový jsem hledal a jsem s ním spokojený. Hraje krásně a nevyskytl se žádný problém.

Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB DC 2M-RED

• Antiskating celkem funguje
  • Žádný preamp nekazí zvuk
  • Váha strašně nízká
  • Rameno příliš neposedné
  • Žádné odtlumení, prostě jen deska
  • Minimalismus není cesta

Je třeba si uvědomit, že dobrý gramofon byl vždy finančně náročný a nedá se očekávat zázraky. Ale nalakovat kus MDF, namontovat jakési neposedné plastové raménko a chtít za to 15k je moc. Gramofon se nadzvedává s výkem, rameno uskakuje do desky, zvuk je tenký. Předražený drek. Bohužel, konkurence není lepší. Doporučuji raději starý poctivý kus z druhé ruky!

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25