Recenze Teac TN-570

Přidáno: 2. prosince 2016

• pohodový gramofon
  • paradní výbava
  • špičkové provedení
  • dobrý zvukový projev z dodávanou přenoskou
  • asi nic

co napsat? Značku Teac znám řadu let před lety jsem si koupil magnetofon který slouží bez zaváhaní. Můj starý gramofon bohužel přestal fungovat a případná oprava byla nerentabilní tak jsem se rozhodnul pro nákup nového stroje. Po týdením hledání jsem si vytipoval tři modely mezi kterými nakonec zvýtězil Teac. Mám ho doma asi 3týdny takže mohu pomalu hodnotit první dojmy. Hned když vezmete krabici tak je jasné že tento kousek není nijak ošizený už při vybalování jsem byl nadšený. Konstrukčně jde na dnešní dobu o opravdu poctivý kus "železa". Složení a nastavení mi zabralo řádově 10 minut vše je jednoduché a intuitivní. Jde o ryze manuální provedení které mám rád v jednoduchosti je prostě síla to mi nikdo nevymluví. Hned po zapojení bylo jasné, že jsem vybral dobře když přihlédnu ještě k tomu že se zvuk po nějakých 60-80hodinách ještě zlepší do důchodu mám vystaráno. Mám ho připojený na zesilovač NAD C375 a reproduktory Qacoustic Concept 40 je to prostě pohlazení na duši. Vše je na svém místě nic nikde nevyčnívá žádné agresivní náznaky ve výškách jak už to dnes u většiny výrobců bývá. Přeji všem pohodový poslech

Adam Horký
Adam Horký

Přidáno: 16. listopadu 2016

• celkové zpracování
  • zvuk
  • perfektní konektivita
  • asi nic

Dostal jsem tip na TN570 od svého známého který si ho kupoval před měsícem a je s ním spokojený. Původně jsem uvažoval o nákupu gramofonu kolem 25tis. Kč nakonec jsem si přidal a nelituji toho. Gramofon je perfektně zpracovaný do posledního detailu, zvukově jsem nadšený ze starý Dualem co mám doma se to nedá srovnávat. Do budoucna bych chtěl využít USB výstupu a připojit si gramofon k počítači.

Vestax PDX-3000

Vestax PDX-3000