Recenze Teac TN-400 BT

Honza Vondraček
Honza Vondraček

Přidáno: 19. ledna 2017

• kvalitka od Teacu
  • poctivý zvuk a konstrukce
  • dobrá přenoska přímo v ceně

Po 10letech jsem se rozhodnul nahradil svoji starou Teslu nějakým novým gramofonem. Komponenty Teac mám řadu let doba a nikdy mě nezklamaly tak jsem se rozhodnul pro tuto značku původně jsem měl vyhlédnutý model TN-300 ale nakonec jsem něco málo připlatil a vybral nový model TN-400. Gramofon má opravdu dobrou a poctivou konstrukci osazená přenoska mi vyhovuje možná časem bych šel do něčeho lepšího ale to není vůbec nutné spíš moje rozežranost. Složení a nastavení je otázkou pár minut nic složité vás nepřekvapí. Zvukově jsem nadšený nemám co vytkou zatím jsem nevyzkoušel možnost bluetooth výstupu nebo USB mám pár desek které bych si chtěl uložit v počítači a případně poslouchat v autě takže určitě použiji a to byl i jeden z důvodu proč jsem vybral ten dražší model.

Jarda Hurka
Jarda Hurka

Přidáno: 5. prosince 2016

• dobrý nápad doplnit bluetooth
  • bez nutnosti kupovat zesilovač
  • parádní zvuk a provedení
  • asi nic

Doplnit gramofon o bluetooth byl podle mého dobrý nápad. Dokoupíte jen aktivní reproduktory které mají bluetooth a nemusíte řešit žádné kabely dokupovat nějaký zesilovač. Gramofon má poctivou konstrukci a povedený design. Zvukovš mu nemám co vytkou. Jsem nadšený prvotní nastavení byla otázka pár minut vše jsem zvládnul bez problému. Reproduktory používám už několik měsíců anglické Qacoustics BT-3 na které nedám dopustit. Tato kombinace přesně splňuje mé požadavky na pohodový poslech. Už se těším jak proberu staré desky a pustím si staré věci co jsem neslyšel už několik let.

Stanton ST.150

Stanton ST.150