Teac TN-300

USB
Otáčky
33/45 rpm

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

Velmi dobrý gramofon za slušnou cenu.

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Jednoznačně na první pohled design, nádhera ... a hraje opravdu skvěle.
    • Hlavni vypínač na zadní straně, ale to je zanedbatelná maličkost, kterou bych vůbec nepsal, kdyby to po mě recenze nevyžadovala ...

Německá kvalita, těžký hliníkový talíř, jednoduché sestavení, jednoduché vyvážení přenosky.

• , zakoupeno v Elektro fresh

• Výborný!!!

Typ pohonu talíře
řemínkový náhon
USB
Otáčky
33/45 rpm

Manuálně ovládaný audiofilský gramofon pro náročné posluchače a vyznavače vinylu v překrásném designu.

Analogová legenda Vám přináší léty nakumulované zkušenosti v atraktivním produktu TN-300

Luxusní novinka Teac TN-300 je řemínkem poháněný gramofon v elegantním designu. Vestavěný MM předzesilovač dovoluje připojení gramofonu ke každému linkovému vstupu. S USB výstupem můžete digitalizovat svoje desky na PC nebo MAC. Přístroj je z výroby osazený kvalitní přenoskou Audio-Technica AT95E s půlpalcovým uchycením a protiprachovým krytem. Výstupní pozlacené RCA konektory dovolují připojit kvalitní signálové kabely.

Vychutnejte si analog, který je blízký Vašemu srdci.

Vlastnosti:

Kvalitní řemínek Neoprene® zaručuje stabilní a přesné otáčky

Rychlosti: 33 a 45 ot/min

Vypínatelný vestavěný MM předzesilovač - LINE / PHONO podporuje přenoskový i linkový vstup

USB digitální výstup pro PC nebo MAC - USB konektor typu B

Talíř přístroje je vyroben z tlakově odlitého hliníku s bronzovým uložením, čímž je zaručena jeho přesnost, stabilita a tichý chod

Linkový výstup s pozlacenými cinch - RCA konektory

Kvalitní DC motor s dlouhou životností

Antirezonanční a tuhá základna s vícevrstvým lakem v lesklém provedení

Celohliníkové ovladače a nožičky

Dokonale vyvážené hliníkové rameno s anti-skatingem a odnímatelnou hlavou

Vestavěná kvalitní přenoska Audio-Technica

Protiprachový kryt na pantech pro snadnou manipulaci

Oddělený napájecí transformátor

Příslušenství: napaječ, USB a signálový kabel

Specifikace:

• Vyvážení kanálů: 2.0dB
  • Rozsah přítlačné síly: 1.5-2.5g
  • Vertikální sledovací úhel: 20°
  • Doporučená zatěžovací impedance : 47k ohms
  • Výstupní napětí: 3.5 mV (mV at 1 kHz, 5 cm/sec)
  • Tvar hrotu: Eliptický
  • Hmotnost přístroje: 4,9 kg
  • Rozměry(šxvxh): 420 x 117 x 356 mm
  • Barevné provedení v klavírním laku: černé, bílé, třešeň, červené

stránky výrobce

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

Velmi dobrý gramofon za slušnou cenu.

• 100% splnil moje požadavky
    • dobrý vyvážený zvuk
    • poctivé dílenské zpracování
    • rychlé dodání bez čekání
    • nevím

Gramofon jak má být nic není ošizené dílenské zpracování je opravdu kvalitní mělo by vydržet určitě hodně let. Zvukově jsem nadšený přešel jsem z 5let starého Denonu a je to znát. Měl jsem to udělat už dávno jen jsem nákup pořád odkládal s tím že rozdíl nebude velký ale Teac překonal moje očekávání.

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Jednoznačně na první pohled design, nádhera ... a hraje opravdu skvěle.

• parádní zvuk
    • kvalitní provedení
    • phono předzesilovač
    • USB výstup pokud ho budete chtít používat

Odešel mi starý gramofon z Litovle a hledal jsem jeho nástupce na základě doporučení dobrého známého jsem si vybrat tři modely od různých výrobců v ceně kolem 9-12tis. Kč. Výtězem se stal tento Teac který nabízí všechny funkce které jsem požadoval, osazená přenoska je kvalitní a nabízí kvalitní poslech. Provedení je kvalitní myslím si že několik let bude fungovat k naprosté spokojenosti.

• , zakoupeno v Elektro fresh

• Výborný!!!