Renkforce MT-88WEC

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Conrad

Chtěl jsem si občas přehrát staré LP a kazety.
    Líbila se mi možnost převod na MP3

Provedení výrobku je křehké. Kazetový přehrávač nebudí důvěru. Převod Lp na MP3 to dělalo s pauzama.
    Na dálkové ovládání to reagovala se zpožděním.
    Pro náhodné přehrávání stačí.

• , zakoupeno v Conrad

Byl jsem příjemně překvapený, že za tu cenu nabízí hodně muziky a zatím bez problémů. Dokonce jsem byl překvapený že vestavěné reproduktory mají poslouchatelný zvuk.
    Nevýhody - U gramofonu bych vytknul jen to, že po dohrání desky se přenoska nevrátí do výchozí polohy a zůstává ležet na desce.
    Také se mi příliš nelíbí příliš oslňující display v režimu Standby. V noci dost nepříjemné.

• přístroj plní vše co je psáno
    • -bohužel kvalita zvuku je na slabší úrovni, včetně menší citlivosti pro příjem rdst - mám obavy zda po delší době utáhne gramofon velké LP desky....

- přístroj používám v kuchyni - zde jakž tak postačuje, rozhodně není vhodný pro uživatele s vyššími nároky na zvuk.....

Produkt nemá žádné parametry.

S gramofonem Renkforce MT-88WEC můžete přehrávat své gramofonové desky a kazety a vychutnat si je v nové zvukové kvalitě. Navíc je k dispozici funkce nahrávání a přehrávání audio dat na USB paměťové médium nebo SD kartu. Dříve zvolený režim (rádio, kazety, gramofonové desky nebo přehrávání externího zdroje) pokračuje i během nahrávání. Záznam probíhá v reálném čase a výsledkem jsou MP3 soubory, které můžete kopírovat přenosovou rychlostí 128 kbit/s. Rozsáhlou výbavu doplňuje vestavěné rádio, další audio vstup a hodiny. Zařízení má vestavěné reproduktory, takže se obejdete bez externího zesilovače. Můžete jej ale volitelně zapojit do audio konektoru. Přehrávání gramofonových desek, kazet, rádia nebo obsahu z USB paměťového média a SD karty·Nahrávání audio souborů na USB paměťové médium nebo SD kartu·Vestavěný zesilovač s reproduktory·Vstup AUX IN·Zásuvka na sluchátka (jack 3,5 mm)·Vč. dálkového ovládání Český návod stahujte v záložce "Ke stažení". Adaptér pro singlové desky·Dálkové ovládání s knoflíkovou baterií CR2032·Napájecí zdroj

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Conrad

Chtěl jsem si občas přehrát staré LP a kazety.
    Líbila se mi možnost převod na MP3

Na dálkové ovládání to reagovala se zpožděním.
    Pro náhodné přehrávání stačí.

• přístroj plní vše co je psáno

• , zakoupeno v Conrad

malá citlivost rádia, další zjišťuji

• jednoduchost
  • , zakoupeno v Conrad

• Za slušný peníz alternativa pro ty, kteří mají doma kupu Vinylů a nepořebují studiovou kvalitu reprodukce

Velmi chybí manuál v češtině

• , zakoupeno v Conrad

Za velice slušnou cenu ,,hodně muziky"