Hyundai RT910

FM rádio
Otáčky
33/45/78 rpm

• , zakoupeno v MALL.CZ

naprosto odfláknutý výrobek, retro "bedýnka" na přední části brzdí desku, takže dochází k absolutní nemožnosti přehrátí desky.

• Podařený retro vzhled i zvuk
    • Rádio AM SV (např. rádio Český Impuls)
    • Možnost Line In např. z mobilu (on line rádio)
    • Možnost připojit na lepší repro nebo přes line in na PC uložit do mp3 (přes vhodný software např. AudaCity)
    • Gramo má tři rychlosti 33,45,78
    • Gramo šasi je poněkud "fórové". Automatické vypínání nelze moc používat. Jehle klesá příliš pomalu, ale dá se bez toho obejít.
    • U prvního kusu nefungovalo přepínání rychlostí. Musel jsem vyměnit.
    • Naše LP desky přesahují cca o 1 mm přes okraj, takže se nedá sklopit víko pro lepší zvuk. Talíř trochu hází, což u těchto LP znamená, že může drhnout o okraj.

Nevím, nepoužil jsem, je to dárek

• Audio výstup: ANO
  • Výkon (W): 3
  • Napájení: síťový 230V
  • Provedení výrobku: dřevo

Retro gramofon Hyundai RT910 dostal do výbavy analogový tuner s ručičkovým ukazatelem a vlnovými rozsahy FM/AM. A jako radio průkopníci před nemnoha lety máte k dispozici pouze manuální vyhledávání stanic. Gramofon s funkcí Autostop disponuje systémem pro manuální spouštění jehly a jako historické modely zvládne přehrávat desky rychlostí 33/45/78 ot/min. Spotřebič je napájen ze sítě 230V/50Hz a disponuje výkonem 2 x 1,5 W a audio výstupem.

Tuner

Analogový tuner s ručičkovým ukazatelem

Vlnový rozsah - FM/AM

• Hmotnost (kg): 4.920
  • Výška (cm): 19.00
  • Šířka (cm): 47.00
  • Hloubka (cm): 36.00

Model RT 910 z řady Hyundai retro Vám nabízí stylovou kombinaci gramofonu a rádia.

• Podařený retro vzhled i zvuk
    • Rádio AM SV (např. rádio Český Impuls)
    • Možnost Line In např. z mobilu (on line rádio)
    • Gramo má tři rychlosti 33,45,78
    • U prvního kusu nefungovalo přepínání rychlostí. Musel jsem vyměnit.

• Krásná dřevěná krabička
    • Jednoduché ovládání
    • Retro styl
    • Trochu se obávám o páčku ovládající klesání a stoupání jehly, přijde mi dost volná

Vybral jsem si tento výrobek, páč mám rád retro,ale
    zatím mám toto gramorádio krátce, takže až čas ukáže, jestli to byl dobrej kup.

Nevím, nepoužil jsem, je to dárek

• , zakoupeno v Elektro U Herzána

• , zakoupeno v EURONICS

• - zajímávý retro vzhled, dobrá kvalita výrobku ,pro mne dostačující model gramofonu pro přehrávání lp desek ,možnost připojení hudebního přehrávače mp3(smartphone) přes zadní vstup gramofonu

vybral sem si tento výrobek protožesem chtěl gramofon bez ripovaní pouze na poslech LP desek, retro design z pravého dřeva který dělá z kramofonu nostalgický návrat do minulosti.
    používaní přístroje je poměrně jednoduchý,ovládání hlasitosti
    a ladění radia vcelku prěsné bez vůlí otočnych přepinaču.Kvalita
    zpracování přistroje je podle mne na jedničku na to že je to základní nejlevnější z modelové řady gramofonů Hyundai.Je to pro mne dobrá koupě.

• Vůbec nic
    • Gramofon vůbec nejel

Objednal jsem tento produkt dvakrát a ani jednou nebyl funkční takže již nikdy více!

• vše dlemých představ
    • nejsou

doporučuji,funguje dle mých představ

• - hezky retro vzhled
    • - naprosto priserny zvuk-nedalo se to ani poslouchat, jak to rvalo usi

Gramofon byl darek pro manzela k Vanocum. Po rozbaleni a zprovozneni jsme byli doslova sokovani jak nekvalitni je zvuk. Vyzkouseli jsme velke mnozstvi desek a u vsech to bylo stejne. Ihned jsme sli reklamovat. Po 14 dnech byla reklamace kladne vyrizena a byl nam poslan novy pristroj. Vysledek byl vsak stejny, ne-li horsi! Opet jsme reklamovali a reklamace byla uznana. Bylo nam receno, ze jde o vadne kusy (serie). Ale uz nemame vubec duveru v tento produkt (znacku). Mrzi me to, libil se nam retro vzhled, ale zklamani bylo velke.
    Nyni jsme zakoupili gramofon jine znacky (za stejnou cenu) a neda se to srovnat. Naprosto skvely zvuk.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• pěkné zpracování, kombinace gramo+radio, hezký zvuk, snadná obsluha

chtěla jsem klasický gramofon na desky, líbilo se mi retro provedení