Hyundai RTC611

• , zakoupeno v EURONICS

dobré

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Krásní design.
    • Vše mám po ruce v jednom přístroji.

Líbí se mi staré věci a mám spoustu gramofonových desek.
    Jsem s ním naprosto spokojená a vřele ho všem doporučuji.

USB

• Výstup na sluchátka : NE
  • USB vstup: NE
  • Line-in vstup: NE
  • Provedení výrobku: černá barva

Dopřejte si stylovou, kontrastní kombinaci retro designu a moderních funkcí v jednom. Retro gramofon Hyundai RTC 611 nadchne svým designem, který se neokouká, potěší příznivce vinylových desek a uspokojí také vás, bez ohledu na to, zdali chcete poslouchat rádio, nebo si přehrávat CD. Více o tomto gramofonu, ale i dalších modelech na hyundai-electronics.cz.

Tuner

• Analogový tuner s ručičkovým ukazatelem
  • Vlnový rozsah - FM/AM

• rychlosti 33/45/78

Obecné

• Výstupní výkon 2 x 2W
  • Napájení 230V/50Hz

Neokoukaný vzhled retro gramofonu Hyundai RTC 611 se zlatavou kovovou ozvučnicí Vás nadchne svým retro designem v kombinaci s moderní technologií. ilustrační foto

• , zakoupeno v EURONICS

dobré

• za tuto cenu kvalitní zvuk i kvalitní zpracování
    • rozměr truby

Solidně vyhlížející výrobek s kvalitním zpracováním. Jedná se opravdu o dřevo, ne o nějakou napodobeninu, což je znát i na váze výrobku.Díky dřevěné konstrukci má ale poměrně solidní zvuk, který by jsem u takovéto značky nečekal. Obsahuje manuálně laděný AM/FM tuner s poměrně kvalitním příjmem.Cd přehrávač přehrává formáty CD, CD-R, CD-RW. gramofon je třírychlostní. Tento model neobsahuje USB vstup s možností ripování (neumožní vám na flashdisk nahrát MP3 soubory z CD, deksy, rádia) což jednoznačně doporučuji. Potom ale zvolte spíše model RTCC411RIP. Zvuk výrobku mě příjemně překvapil, stejně tak i kvalita příjmu rádia, která se v posledních letech prakticky u všech výrobků spíše zhoršuje. Tyto gramfony prodáváme již několik roků a můžu říct že jsou kvalitní i z hlediska výdrže.

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Krásní design.
    • Vše mám po ruce v jednom přístroji.

Líbí se mi staré věci a mám spoustu gramofonových desek.
    Jsem s ním naprosto spokojená a vřele ho všem doporučuji.