Hyundai RT 186 RIP

USB

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Vzhled - dobrý
    • reprodukce-nepoužitelný

neni možné upravit zvuk a ten je špatný.

• malý a šikovný, všechny funkce-program jsem ještě nevyzkoušela
    • snad choulostivá tlačítka

doporučuji, bezpečně zaznamená stará LP a zvuk je slušný

• , zakoupeno v EURONICS

• Rozbil se mi můj původní hifi super gramec a nejsou už pro něj díly. Nový se dělá pro DJ za hroudu zlata, které už nechci dát.Mám spoustu starých LP, které nechci vyhodit a ke kterým mám osobní vazbu (sbíral jsem je celý život). Doufám že mi gramofon vydrží po aktivní zbytek života. Syn to pak všechno vyhodí pro morální zastaralost.

OK

• Šířka (cm): 38.50
  • Hloubka (cm): 58.00
  • EAN: 8592417020020
  • Záruční doba: 24 měsíců

Funkce ripování u modelu RTC186RIP vám umožní uchovat si staré drahocenné hudební nahrávky převodem na MP3 formát a jeho uložením.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Vzhled - dobrý
    • reprodukce-nepoužitelný

neni možné upravit zvuk a ten je špatný.

• malý a šikovný, všechny funkce-program jsem ještě nevyzkoušela
    • snad choulostivá tlačítka

doporučuji, bezpečně zaznamená stará LP a zvuk je slušný

OK

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• přehrává všechny gramofonové desky malé i velké zvuk je dobrý ,přehrává muziku z usb disků a i naně nahrává .

za tu cenu je to super zařízení